Dekoratorium blog

O nas

Dlaczego powołaliśmy do życia Dekoratorium blog?

Oczywiście z miłości do pięknych budynków, projektowania wnętrz i kolorów! Inspiracji szukamy w otaczającym nas świecie, przywozimy pomysły z podróży – tych bliskich i dalekich, dostrzegamy piękno w każdej sytuacji. Uwielbiamy drewno, naturalne tkaniny i harmonijne kolory. Miejska dżungla również nie ma przed nami tajemnic – znamy wszystkie nowinki technologiczne, designerskie gadżety. Po prostu trzymamy rękę na pulsie. A wszystko po to, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszymi drogimi czytelnikami!

O czym piszemy?

Na naszym blogu znajdziecie stylowe historie, czyli opowieści o zachwycających budynkach, modnych wnętrzach i ciekawych aranżacjach, tworzeniu przestrzeni oraz kulturze mieszkania. W zakładce między zmysłami będziemy poruszać się po świecie kolorów, faktur, świateł oraz dźwięków. Znajdzie się także miejsce na trendy, designerskie nowiki i ciekawostki. Wisienką na torcie będzie zakładka zrób to sam, z autorskimi pomysłami na meble, wnętrzarskie gadżety i dekoracje, które wykonacie samodzielnie we własnym domu.

Kim jesteśmy?

Parą znajomych, dla których wystrój wnętrz stanowi wielką przygodę i świetną zabawę.

Marta: Uwielbiam wysublimowane, minimalistyczne lofty w wielkomiejskim stylu oraz ciepłe i przytulne góralskie domy. Jako miłośniczka popkultury, inspiracji szukam przede wszystkim w świecie sztuki i kultury. Liczne podróże sprawiają, że jestem wrażliwa i otwarta na nowe pomysły i ciągłe poszerzanie horyzontów. Zainteresowanie projektowaniem wnętrz oraz modą, w połączeniu z nienagannym gustem, sprawiają, że potrafię wyłowić z otaczającej rzeczywistości najciekawsze aranżacyjne perełki.

Marcin: Jestem projektantem mebli i wielkim pasjonatem drewna. Nigdy nie narzekam na brak pomysłów. Z tym samym entuzjazmem podchodzę zarówno do etapu projektowania, jak i samej realizacji projektów. Wierzę mocno w to, że meble i dodatki nie tylko mają być praktyczne i funkcjonalne, ale powinny także nadawać wnętrzu oryginalny i niepowtarzalny charakter. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami, dlatego zapraszam do śledzenia moich tutoriali – każdy ma w sobie ukryty potencjał.